Mobirise

Podmínky prodeje

- nový majitel musí být starší 18let, nebo musí být zastoupen zákonným zástupcem 

- morčátko od nás odchází nejdříve ve věku 5 týdnů a po překročení minimální váhy 300 g (tzn.pokud nebude mít 300 g, půjde do nového domova později než v 5 týdnech věku).

Cena za morčátko: je individuální, dle kvality jedince.

Pokud se nejedná o osobní odběr = přepravné hradí vždy kupující a taktéž musí předem uhradit 100% z ceny morčátka na bankovní účet.


Rezervace:

Aby byla rezervace závazná, vyžaduji do 5ti dnů od prvotního zamluvení, předem na bankovní účet 50% z celkové ceny morčátka. Rezervace je vratná pouze v případě, že morčátko před odchodem do nového domova onemocní, zraní se, nebo uhyne. V případě, že po zaplacení zálohy změníte plány, nebo si morčátko do domluveného data nevyzvednete - tato záloha propadá chovatelské stanici.


Právo vybrat nového majitele

Jako chovatel mám právo najít pro naše mláďátka ten nejlepší domov. Prioritu dávám zájemcům, kteří by s morčátkem chodili na výstavy, nebo chovatelským stanicím do chovu. Na zvířatech pocházejících od nás NEPODPORUJI množení mimo CHS. Mám právo si rozmyslet, zda morčátko danému zájemci prodám.


Vědomí, že skinny NENÍ zvířátko pro alergiky

Na spoustě veřejných publikacích - v článcích diskuzích i v televizích dochází k velkému omylu! Skinny morče je zvířátko pouze pro alergika, který má alergii na srst! Ale ruku na srdce, který alergik s alergií na srst nemá zároveň alergii na moč, hormony, sekreci, sliny a SENO?! (které je nedílnou součástí morčecího jídelníčku). Proto to nezapomeňte domyslet do konce.

Zákaz kastrace morčat z našich odchovů

Výslovně si nepřejeme, aby morčátka z našich odchovů byly v nových domovech kastrovány bez vážného zdravotního důvodu! Kastrace ničemu nepomůže ikdyž to stovky laiků neustále tvrdí! Je to moc velký zásah pro moc malé zvířátko a dost často končí smrtí!

Skinny se nemaže ani nekoupe!

Skinny morčátka se přímo nabízejí k mazání různými krémy a oleji, ale je to mýtus. Morčátka mazáním ztrácejí přirozenou schopnost promazávání kůže a mažou se tedy pouze vyjímečně (a to mastí, nikdy ne olejem) například před výstavou. Umývat je můžete vlhčenými ubrousky.


Jméno morčátka určuje naše chovatelská stanice a nemění se.


Pokud budete chtít dát morčátko pryč

Pokud se situace změní, jak už tomu v životě bývá a vy byste morčátku hledali nový domov, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme s hledáním nového domova, nebo si ho vezmeme zpět (i s dopravou na naše náklady).


Zakoupením našeho morčátka zároveň prohlašujete, že jste si přečetli podmínky prodeje, jste s němi patřičně seznámeni, souhlasíte s nimi a rozumíte jim.

"Utržené" peníze z morčátek jdou okamžitě zpět do chovu. (Veterinární péče, krmivo, stelivo, údržba). 

© Copyright 2020 LappiPappi. All Rights Reserved.